Kontakt

×
Zadzwoń: 509-537-915
lub zostaw kontakt do siebie.
Comarch ERP Optima
COMARCH ERP OPTIMA

Najpopularniejsze w Polsce oprogramowanie dla małych i średnich firm

Comarch ERP Optima
Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Dzięki modułom dedykowanym każdemu obszarowi biznesowemu (faktury, płace, kasa/bank, sprzedaż, handel z magazynem itd.) jest optymalnym systemem ERP do zarządzania firmą. Dzięki dedykowanym rozwiązaniom to najchętniej wybierane oprogramowanie księgowe wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych. System Comarch ERP Optima jest dostępny w modelu stacjonarnym oraz w chmurze (model abonamentowy), dzięki czemu użytkownicy mogą kompleksowo zarządzać procesami w firmie przez Internet. Klient za stałą miesięczną opłatę abonamentową otrzymuje dostęp do pełnej wersji oprogramowania wspierającego zarządzanie firmą online praktycznie z dowolnego miejsca.

Comarch ERP Optima stwarza wiele możliwości współpracy z aplikacjami zewnętrznymi. Dzięki temu można zastosować system również w branżach, które mają bardzo specyficzne potrzeby informatyczne. W ramach partnerstwa z firmą Comarch wdrażamy oraz integrujemy system Comarch ERP OPTIMA. Specjalizujemy się w integracji tego systemu z istniejącym oprogramowaniem, tworzeniu dedykowanych rozwiązań zintegrowanych z Comarch OPTIMA oraz integracji systemu z infrastrukturą sprzętową. Dla potrzeb Klienta projektujemy i wdrażamy platformy B2B / B2C, systemy magazynowe WMS oraz dedykowane systemy CRM, które także możemy zintegrować z oprogramowaniem Comarch.

Dedykowane moduły Systemy AutoID Systemy RFID Inwentaryzacja

Dedykowane moduły

Systemy AutoID

Systemy RFID

Inwentaryzacja

Wybierz optymalny dla profilu swojej firmy zestaw rozwiązań – poznaj dostępne moduły

Comarch IBARD to wielofunkcyjne narzędzie do backupu, przechowywania oraz współdzielenia danych w chmurze. Rozwiązanie sprawdzone przez tysiące Klientów uchroni Cię przed ryzykiem utraty danych, a automatyczna archiwizacja plików pochodzących z systemów ERP, komputerów czy urządzeń mobilnych, zapewni Ci spokój i gwarancję odzyskania plików w sytuacji awaryjnej.

Usługa Comarch IBARD przeznaczona jest zarówno dla małych, średnich i dużych firm, jak i dostawców usług takich jak firmy telekomunikacyjne, które udostępniają usługę swoim klientom pod własną marką (model White Label).

  • Pewny backup danych firmowych
  • Bezpieczne przechowywanie danych
  • Udostępnianie i współdzielenie danych
  • Dane dostępne na wszystkich urządzeniach

Dlaczego warto?

Usługa Comarch IBARD umożliwia automatyczny backup plików, folderów oraz baz danych. Elastyczny kreator harmonogramu backupu pozwala na nieskończoną ilość konfiguracji zadań backupu.
Dzięki integracji usługi z systemami Comarch ERP, istnieje możliwość backupu baz danych programu ERP bezpośrednio z poziomu tego systemu.

Przechowuj bezpiecznie swoje dane w chmurze

System pozwala na bezpieczne przechowywanie dowolnego typu pliku oraz zabezpieczenie ich własnym kluczem szyfrującym.
Dodatkowo, możliwe jest wersjonowanie danych. Dzięki temu, już nigdy nie będziesz miał problemu z przywróceniem poprzedniego wariantu dokumentu.

Udostępniaj dane na wiele sposobów

Comarch IBARD ułatwia przesyłanie i udostępnianie plików bez ryzyka, że dane dostaną się w niepowołane ręce. Dane mogą być udostępniane innym użytkownikom usługi, z a pośrednictwem linka lub przy użyciu protokołu FTP / FTPS.

Miej dostęp do swoich danych gdziekolwiek jesteś

Każdy użytkownik ma możliwość dostępu do danych przechowywanych w chmurze z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie.
Comarch IBARD dostępny jest wielokanałowo poprzez aplikację desktop, aplikację www oraz aplikację mobilną.

Umów się z nami na bezpłatną konsultację

Masz pomysł, ale nie wiesz jak go zrealizować? Zostaw nam swój kontakt

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej.