Dedykowane aplikacje webowe, software house Warszawa

Kontakt

×
Zadzwoń: 509-537-915
lub zostaw kontakt do siebie.

PDA FEP

Flexible Enterprise Platform

Innowacyjny system do zarządzania Twoją firmą

Elastyczny system klasy ERP dla każdego przedsiębiorstwa

   Skontaktuj się z nami   

Najbardziej elastyczne rozwiązanie na rynku

Najważniejszą cechą PDA FEP jest - pomimo iż jest to gotowe oprogramowanie - możliwość dedykowanej rozbudowy oraz customizacji w ramach potrzeb firmy na poziomie kodu aplikacji, a nie jak w przypadku dostępnych na rynku rozwiązań, tylko za pomocą konfiguracji. Jest to rozwiązanie, które przy wdrożeniu w sposób pełny i elastyczny dostosowuje się do procesów panujących w filmie. Tak wdrożony system ERP idealnie spełnia potrzeby każdej firmy.

Elastyczność

Wszelkie odstępstwa od standardowej ścieżki bazowych modułów są specjalnie kodowane dzięki czemu są idealnie dopasowane do potrzeb firmy.

Bezpieczeństwo

System PDA FEP w pełni chroni dane Twojej firmy, zapewniając jej w pełni bezpieczną wymianę informacji.

Dostępność

System umieszczony jest w chmurze, dzięki czemu zapewnia stały dostęp do narzędzi pracy oraz danych,niezależnie od używanego urządzenia.

Intuicyjność

Interfejs aplikacji jest stworzony w taki sposób, aby jej nawigacja była dla użytkownika jak najbardziej intuicyjna, a obsługa jak najprostsza.

Pierwsza platforma z bazowym modułem RFID

Unikalną cechą, odróżniającą system PDA FEP od dostępnego na rynku oprogramowania jest jego domyślna zdolność do współpracy z technologią RFID, dzięki czemu umożliwia jej zastosowanie i wykorzystanie do obsługi wybranych procesów danego przedsiębiorstwa.

Flexible Enterprise Platform

PDA FEP

System klasy ERP wyspecjalizowany w obsłudze firm z branży produkcyjno-handlowe Wykorzystując nowatorską architekturę systemu, skróć nawet kilkukrotnie czas potrzebny do jego wdrożenia

Gotowy system  vs  Dedykowane rozwiązania

Technologia PDA FEP stanowi odpowiedź na problem braku dostępnych na rynku systemów ERP, które byłyby zarazem gotowym rozwiązaniem i posiadały jednocześnie tak zaawansowaną i elastyczną możliwość dopasowania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb i konkretnych procesów danego przedsiębiorstwa, jakie posiadają systemy dedykowane, powstające na zamówienie konkretnej firmy.

Zobacz jak wdrażamy system PDA FEP

Jesteśmy dynamicznym zespołem, którego kreatywność i profesjonalizm pozwala tworzyć stabilne i bezpieczne oprogramowanie, a zlecenia naszych Klientów przekształcać w konkretne rozwiązania, idealnie dopasowane do potrzeb.

   O nas   

 • 1

  Analiza indywidualnych potrzeb

  Nabywca systemu wskazuje specyficzne procesy w swojej firmie, które odbiegają od procesów ujętych w bazowej wersji danego modułu systemu.
 • 2

  Implementacja dedykowanych rozwiązań

  W ramach zakupu licencji systemu PDA FEP, wskazane, indywidualne procesy są specjalnie kodowane, dzięki czemu są idealnie dopasowane do potrzeb firmy.
 • 3

  Instalacja i konfiguracja

  Zaprogramowane odstępstwa od bazowych modułów są instalowane i konfigurowane do wymagań danej firmy. Dane ulegają migracji i system jest testowany w warunkach produkcyjnych.

Razem budujemy lepszą przyszłość Twojej firmy!

Pierwsza na rynku platforma, która jest zarazem gotowym oprogramowaniem i dedykowanym rozwiązaniem dla indywidualnych procesów Twojej firmy !


PDA FEP

PDA FEP jest systemem klasy ERP wyspecjalizowanym w obsłudze firm z branży produkcyjno-handlowej. Jego unikalną i zarazem najważniejszą cechą jest - w zależności od potrzeb firmy – możliwość customizacji poszczególnych modułów systemu jeszcze przed instalacją i konfiguracją (wdrożeniem). Customizacja odbywa się na poziomie kodu aplikacji, a nie jak w przypadku dostępnych na rynku rozwiązań, tylko za pomocą konfiguracji. Nabywca systemu wskazuje specyficzne procesy w swojej firmie, które odbiegają od procesów ujętych w bazowej wersji danego modułu systemu, następnie procesy te są specjalnie kodowane, dzięki czemu są idealnie dopasowane do potrzeb firmy. W kolejnym kroku, zakodowane w ten sposób moduły bazowe są instalowane i dodatkowo konfigurowane. Ponadto, dzięki budowie systemu w oparciu o „mikro serwisy” istnieje łatwa możliwość dalszej rozbudowy systemu - nabywca systemu PDA FEP zyskuje dostęp do kodu źródłowego, dzięki czemu zyskuje pełny i niezależny dostęp do zarządzania jego rozbudową i modyfikacjami, które mogą być realizowane przez dowolnego dostawcę oprogramowania. Udostępny kod źródłowy systemu stanowi jego unikalną cechę, dlatego że spośród dostępnego oprogramowania na rynku, żaden dostawca, poza API, takiego kodu nie udostępnia. Kolejną unikalną cechą systemu PDA FEP jest jego domyślna współpraca z technologią RFID, co umożliwia jej zastosowanie i wykorzystanie do obsługi wybranych procesów danego przedsiębiorstwa. O unikalności tej technologii decyduje również radykalnie skrócony czas niezbędny do wdrożenia tak rozbudowanego systemu ERP.

Technologia PDA FEP stanowi odpowiedź na problem braku dostępnych na rynku systemów ERP, które byłyby zarazem gotowym rozwiązaniem i posiadały jednocześnie tak zaawansowaną i elastyczną możliwość dopasowania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb i konkretnych procesów danego przedsiębiorstwa, jakie posiadają systemy dedykowane, powstające na zamówienie konkretnej firmy. Ponadto, technologia PDA FEP znacząco skraca okres potrzebny do wdrożenia oprogramowania o tak rozbudowanej architekturze, odpowiadając tym samym na problem wielu przedsiębiorstw, dla których ograniczenie czasu związanego z wdrożeniem kompleksowego systemu ERP odgrywa kluczowe znaczenie.

Elementy systemu

Moduł Integracja z księgowością

Moduł Kalendarz zamównień

Moduł Klienci

Moduł Towary

Moduł Oferty

Moduł Integracja handlowych emaili

Moduł Zamówienia

Moduł Faktury sprzedaży i zakupu

Moduł Dokumenty magazynowe

Moduł Zarządzanie magazynem

Moduł Administracja

Moduł Produkcja

Aplikacja mobilna na kolektor danych

Aplikacja do składania zamówień przez klientów

W sprawie ceny systemu PDA FEP oraz możliwości dedykowanych adaptacji bazowych modułów prosimy o kontakt

   Skontaktuj się z nami   
Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej.