Kontakt

×
Zadzwoń: 509-537-915
lub zostaw kontakt do siebie.

PDA IT Solutions

Wiedza

Od ponad 10 lat dostarczamy oprogramowanie tworzone w oparciu o najnowsze technologie i wiele języków programowania. Posiadamy know-how

Jakość

Jakość to dla nas stałe doskonalenie oferowanych produktów oraz przekraczanie oczekiwań naszych Klientów

Partnerstwo

Gramy zespołowo. Z takim samym zaangażowaniem budujemy relacje wewnątrz firmy oraz relacje z naszymi Klientami i Partnerami

Znajomość biznesu

Ze względu na nasze doświadczenie, mamy dużą wiedzę z rozmaitych branż i rozumiemy potrzeby Klienta

Uczciwość

Postępujemy zgodnie z prawem, procedurami oraz dobrymi obyczajami. Błędy nasze lub innych są dla nas okazją do nauki

PDA IT Solutions to spółka z polskim kapitałem. Przez 10 lat funkcjonowaliśmy jako firma KwiatNET, w ramach której wspieraliśmy klientów biznesowych rozwiązaniami informatycznymi, pomagając im realizować założone strategie i osiągać ambitne cele. Nieustannie się rozwijamy i podejmujemy wyzwania w kolejnych projektach, które z sukcesem realizujemy i wdrażamy dla swoich klientów. Odbiorcami naszego oprogramowania są zarówno duże, rozpoznawalne firmy, jak i mniejsze, ale dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa. To właśnie ciągły rozwój naszej firmy, zdobyte doświadczenie, a także rzetelność w podejmowanych działaniach i przede wszystkim jakość naszych produktów doprowadziły nas do partnerstwa z firmą PDAserwis. W efekcie tej współpracy powstało PDA IT Solutions. Wspólnie z PDAserwis jako PDAgroup specjalizujemy się w branży automatycznej identyfikacji oraz dostarczaniu dedykowanych systemów informatycznych. Oferujemy kompleksowe rozwiązania AutoID, dostarczając innowacyjne rozwiązania dla centrali logistycznych, magazynów i sklepów. Zapewniamy kompleksową obsługę: sprzedaż urządzeń nowych i używanych, wsparcie techniczne, serwis oraz długo-i krótkoterminowy wynajem sprzętu.

Posiadamy bogatą ofertę urządzeń do odczytu kodów kreskowych i tagów RFID, pozwalającą zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Zarówno proste czytniki przewodowe, bezprzewodowe, jak i zaawansowane kolektory i terminale danych znajdą zastosowanie w każdym obszarze działalności przedsiębiorstwa. Integrujemy aplikacje webowe z urządzeniami oraz zewnętrznymi aplikacjami zarówno podłączonymi do komputerów klasy PC, jak i z urządzeniami mobilnymi (telefony, tablety, terminale danych, skanery i czytniki kodów kreskowych). Jako PDA Group pomagamy naszym Klientom optymalizować koszty i zwiększać efektywność zarządzania procesami logistycznymi, produkcją, magazynowaniem i sprzedażą. Zapewniamy kompleksowe wsparcie nie tylko w postaci urządzeń autoID, ale także w postaci zaawansowanych rozwiązań informatycznych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Jeśli planujesz rozbudowę, wymianę floty swoich urządzeń bądź zastanawiasz się nad wdrożeniem systemu do optymalizacji przepływuinformacji w firmie, skontaktuj się z nami, przedstaw nam swoje założenia i potrzeby, a my przedstawimy Ci dedykowane rozwiązanie dla Twojej firmy.

Technologie

Poznaj naszą grupę

PDAserwis

Od 15 lat zapewniamy kompleksowe wsparcie naszym partnerom biznesowym. Zajmujemy się automatyzacją procesów logistycznych poprzez dobranie i dostarczanie urządzeń autoID. Gwarantujemy pełne wsparcie techniczne oraz przedwdrożeniowe, wynajem testowy i długoterminowy oraz opiekę serwisową.

Dowiedz się więcejNowe technologie to nasza pasja. Naszą misją jest dostarczanie spersonalizowanych rozwiązań ułatwiających prowadzenie biznesu. Specjalizujemy się w branży automatycznej identyfikacji oraz dostarczaniu dedykowanych systemów informatycznych. Pomagamy naszym klientom osiągać założone strategie i wspólnie osiągamy ambitne cele.

Dowiedz się więcej
Dane rejestracyjne

PDA IT Solutions Sp. z o.o.
ul. Stryjeńskich 19/290
02-791 Warszawa
NIP 9512454559
REGON 369349580

Wpisany przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS

Kapitał zakładowy w wysokości 60 000 zł, opłacony w całości.

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej.