O nas

Jesteśmy producentem i dostawcą oprogramowania dla biznesu.
Dostarczanie innowacyjnych technologii informatycznych to nasza pasja.

Nasza historia

PDA IT Solutions to spółka z polskim kapitałem. Przez 10 lat dynamicznie działaliśmy jako firma KwiatNet, w ramach, której wspieraliśmy klientów biznesowych rozwiązaniami informatycznymi, pomagającymi realizować założone strategie i osiągać ambitne cele.

Jako firma programistyczna początkowo skupialiśmy się na współpracy z branżą turystyczną - przez wiele lat tworzyliśmy i w pełni obsługiwaliśmy dedykowany system rezerwacji studenckiego biura podróży. Udało nam się stworzyć jeden z pierwszych internetowych systemów rezerwacji i obsługi studenckiego biura podróży.

W kolejnych latach zaczęliśmy tworzyć projekty dla wielu różnych branż - energetycznej, eventowej, produkcyjnej, serwisowej, rolniczej czy handlowej. Stworzyliśmy wiele dedykowanych systemów klasy CRM i ERP. Z wieloma klientami współpracujemy od lat, stale rozwijając ich oprogramowanie i usprawniając działanie firmy.

Obecnie dynamicznie się rozwijamy - cały czas podejmujemy się kolejnych projektów, które z sukcesem realizujemy i wdrażamy dla swoich klientów. Naszymi klientami są zarówno duże, rozpoznawalne firmy, jak i mniejsze, ale dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa.

To właśnie ciągły rozwój naszej firmy oraz zdobyte doświadczenie i rzetelność w podejmowanych działaniach doprowadziła nas do wstąpienia do grupy PDA, gdzie na stałe połączyliśmy siły z naszym partnerem biznesowym oraz jednocześnie klientem - PDAserwis. W efekcie tej współpracy powstało PDA IT Solutions.

Specjalizujemy się

Obecnie specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanego oprogramowania webowego - tworzonego od podstaw na zlecenie i według potrzeb naszych klientów. Według nas to system powinien dostosować się do biznesu, a nie biznes do używanego oprogramowania. Nasze aplikacje są w 100% szyte na miarę. Systemy webowe obsługiwane są przez przeglądarkę internetową z dowolnego komputera czy telefonu.

Dodatkowymi możliwościami są rozbudowane opcje integracji aplikacji webowych z urządzeniami oraz zewnętrznymi aplikacjami - zarówno podłączonymi do komputerów klasy PC, jak i z urządzeniami mobilnymi (telefony, tablety, terminale danych, skanery i czytniki kodów kreskowych).

Metody pracy

Projekty realizowane w firmie PDA IT Solutions są zgodne z najlepszymi dostępnymi metodykami: PRINCE2 i AGILE. Wsparcie systemów jest natomiast prowadzone w oparciu o praktyki ITIL. Pracownicy firmy opórcz specjalizacji w programowaniu są również cenionymi analitykami wymagań.

Pracownicy firmy opórcz specjalizacji w programowaniu są również cenionymi analitykami wymagań.

Nasze umiejętności

Języki programowania

Cały czas aktywnie szkolimy się z nowych technologii aby iść z duchem czasu oraz aby móc idealnie dobierać rozwiązania pod potrzeby aplikacji. Nie gonimy jednak za nowościami na siłę - wybieramy przede wszystkim sprawdzoną technologię oraz taką, która jest bardzo wydajna.

Backend

 1. PHP7
 2. Symfony
 3. Laravel
 4. Codeigniter
 5. Doctrine, Propel, Datamapper
 6. MySQL, PostgreSQL, MS SQL, PostGIS
 7. Memcached, Redis

Frontend

 1. HTML 5
 2. CSS 3
 3. jQuery
 4. VueJS, ReactJS
 5. Bootstrap

Integracja danych

 1. C#
 2. Xamarin
 3. Java (Android)

Dane rejestracyjne

PDA IT Solutions Sp. z o.o.
ul. Stryjeńskich 19/290
02-791 Warszawa
NIP 9512454559
REGON 369349580

Wpisany przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS

Kapitał zakładowy w wysokości 60 000 zł, opłacony w całości.


W dzisiejszych czasach tylko nieliczni mogą przetrwać bez przewagi technologicznej. Dlatego rozumiemy swoją rolę w budowaniu sukcesu naszego klienta.

NAPISZ LUB ZADZWOŃ

Dobierzemy rozwiązanie idealne dla Twojej firmy

© PDA IT Solutions - dedykowane aplikacje webowe oraz rozwiązania IT dla biznesu.


Wszelkie logotypy należą do ich właścicieli i są użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Przedstawiona oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC.

Ta strona używa technologii cookies w celu tworzenia statystyk oglądalności.

Administratorem danych w .