Kontakt

×
Zadzwoń: 509-537-915
lub zostaw kontakt do siebie.

Razem budujemy lepszą przyszłość Twojej firmy

Jesteśmy software housem z Warszawy, w którym powstają dedykowane rozwiązania programistyczne wspierające procesy biznesowe naszych Klientów

PDA IT Solutions to spółka z polskim kapitałem. Przez 10 lat dynamicznie działaliśmy jako firma KwiatNET. Tworzymy systemy oparte o aplikacje web i rozwiązania mobilne, integrujemy i programujemy sprzęt AutoID. Nasze wewnętrzne standardy oparte na połączeniu najlepszych praktyk waterfall oraz metodologii zwinnych, pozwalają nam dostarczać rozwiązania zaawansowane technologicznie, posiadające czysty kod, testy i dokumentację. Nieustannie się rozwijamy i podejmujemy wyzwania w kolejnych projektach, które z sukcesem realizujemy i wdrażamy dla swoich Klientów. Odbiorcami naszego oprogramowania są zarówno duże, rozpoznawalne firmy, jak i mniejsze, ale dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa. To właśnie ciągły rozwój naszej firmy, zdobyte doświadczenie, a także rzetelność w podejmowanych działaniach doprowadziły nas do partnerstwa z firmą PDAserwis.

Wspólnie z PDAserwis jako PDAgroup specjalizujemy się w branży automatycznej identyfikacji. Oferujemy kompleksowe rozwiązania AutoID, dostarczając gotowe oraz dedykowane rozwiązania dla centrali logistycznych, przedsiębiorstw produkcyjnych, magazynów i sklepów. Integrujemy aplikacje webowe z urządzeniami oraz zewnętrznymi aplikacjami zarówno podłączonymi do komputerów klasy PC, jak i z urządzeniami mobilnymi (telefony, tablety, terminale danych, skanery i czytniki kodów kreskowych). Zapewniamy kompleksowe wsparcie nie tylko w postaci urządzeń AutoID, ale także w postaci zaawansowanych rozwiązań informatycznych - własnych oraz naszych Partnerów: Streamsoft i Comarch.

PDAserwis

PDAserwis to naprawy, ale takżę skup i dobór urządzeń na wynajem lub sprzedaż

PDApower

PDApower to najwyższej jakości akumulatory do urządzeń mobilnych

PDAmarketing

PDAmarketing to kampanie, budowanie świadomości marki i kreacje graficzne

PDAprotect

PDAprotect to kabury, pokrowce i futerały chroniące urządzenia

24barcode

24barcode to sklep internetowy z urządzeniami mobilnymi i akcesoriami

PDAlabel

PDAlabel to drukarki, etykiety i materiały eksploatacyjne

PARTNERSTWA

NASZE STANDARDY

Wiedza

Od ponad 10 lat dostarczamy oprogramowanie tworzone w oparciu o najnowsze technologie i wiele języków programowania. Posiadamy know-how.

Innowacyjność

Innowacyjność rozumiemy jako stosowanie najnowszych technologii, wynajdowanie, projektowanie i rozwijanie przełomowych rozwiązań.

Partnerstwo

Gramy zespołowo. Z takim samym zaangażowaniem budujemy relacje wewnątrz firmy oraz relacje z naszymi Klientami i Partnerami.

Jakość

Jakość to dla nas stałe doskonalenie oferowanych produktów oraz przekraczanie oczekiwań naszych Klientów.

Znajomość biznesu

Od ponad 10 lat dostarczamy oprogramowanie tworzone w oparciu o najnowsze technologie i wiele języków programowania. Posiadamy know-how.

Uczciwość

Postępujemy zgodnie z prawem, procedurami oraz dobrymi obyczajami. Błędy nasze lub innych są dla nas okazją do nauki.

TAK PRACUJEMY

Pracujemy zwinnie.

Praca zwinna zasadniczo różni się od tradycyjnych metod, ponieważ proces nie jest liniowy, ale przebiega w sprintach : nasz zespół wyprowadza koncepcje wynikające z potrzeb Klienta i opracowuje prototypy. Przechodzą one przez testy, które pokazują, czy potrzeby użytkowania są spełnione. Wynik jest podstawą nowego sprintu, w którym udoskonalamy prototypy, aż spełnią określone wymagania. Równolegle rozwijamy kolejne funkcjonalności projektu planując kolejne sprinty. Powtarzamy zbieranie założeń - projektowanie - programowanie i wdrażanie dla nowych rozwiązań. W trakcie procesu wdrażania oprogramowania najczęściej okazuje się, że wymagania ulegają zmianie albo są wzbogacone o dodatkowe cechy. Metodyka Agile świetnie sprawdza się w takich okolicznościach, ponieważ w swej istocie zakłada poszukiwanie lepszego rozwiązania i ulepszania nie powodując ponownego uruchamiania całego procesu.

Niewątpliwą zaletą metodyki zwinnej jest dostarczanie gotowych rozwiązań krok po kroku – użytkownicy mogą zacząć korzystać z wypracowanego rozwiązania zanim zostanie ukończony cały projekt. Podstawowe i najważniejsze dla biznesu funkcjonalności dostarczane są jako pierwsze, dzięki czemu użytkownik może je używać od razu. Dodatkową zaletą pracy zwinnej jest fakt, że płacisz jedynie za czas, który jest niezbędny do wdrożenia wybranych przez Ciebie funkcjonalności. Wbrew pozorom projekt, którego koszt realizacji nie ma z góry określonej kwoty bardzo często okazuje się rozwiązaniem tańszym, aniżeli projekt prowadzony metodą tradycyjną z ustalonym budżetem.

 1. Analiza potrzeb

  Analiza przedmiotu działalności Klienta, jego potrzeb oraz możliwości zastosowania konkretnych technologii informatycznych są kluczowe do stworzenia przemyślanej i spójnej oferty wykorzystującej w pełni możliwości, jakie daje oprogramowanie i sprzęt

 2. Projekt

  Po dokonaniu wstępnej analizy, przechodzimy do sporządzenia dokumentacji projektowej, tzw. zeszytu wymagań, tworzymy harmonogram realizacji projektu i wstępną wycenę systemu

 3. Prace programistyczne

  Kolejny etap stanowią prace programistyczne. Stworzony kod musi być zgodny ze standardami, prawidłowo wyświetlać się w rożnych przeglądarkach oraz być zoptymalizowany tak, aby wczytywanie się stron serwisu przebiegało sprawnie

 4. Wersje testowe

  Stworzone na poszczególnych etapach projekty wdrażamy na naszych serwerach testowych, aby Klient mógł zapoznać się z postępem prac na każdym jego etapie. Dzięki temu Klient widzi na bieżąco jak budowana jest aplikacja i ma możliwość wdrażania swoich uwag jeszcze na etapie prac programistycznych.

 5. Wdrożenie projektu

  Po wdrożeniu administrujemy danym rozwiązaniem, dokonujemy kontroli efektywności i testujemy jego wydajność. Nasz zespół już na etapie administracji w swoich raportach dokonuje analiz i proponuje Klientom modyfikacje

 6. Support

  Świadczymy usługi gwarancyjne, pogwarancyjne oraz serwisowe. Zapewniamy wsparcie techniczne, a w razie konieczności, w odpowiedzi na zmieniające się i rosnące potrzeby Klientów, poszerzamy przygotowane przez nas aplikacje o dodatkowe funkcje.

TECHNOLOGIE

Przez wiele lat przetestowaliśmy wiele technologii oraz rozwiązań, aby wybrać te najlepiej pasujące dla potrzeb tworzonego oprogramowania. Dla każdego projektu dobieramy odpowiednie rozwiązania, które gwarantują prawidłowe działanie aplikacji. Nasze rozwiązania bazują na popularnych technologiach, dzięki temu jest szeroki dostęp np. do serwerów produkcyjnych na których można uruchomić Państwa aplikację.

Umów się z nami na bezpłatną konsultację

Masz pomysł, ale nie wiesz jak go zrealizować? Zostaw nam swój kontakt

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej.