Kontakt

×
Zadzwoń: 509-537-915
lub zostaw kontakt do siebie.

Razem budujemy lepszą przyszłość Twojej firmy

O NAS

Jesteśmy software housem z Warszawy, w którym powstają dedykowane rozwiązania programistyczne spełniające procesy biznesowe naszych Klientów. Tworzymy systemy oparte o aplikacje web i rozwiązania mobilne, integrujemy i programujemy sprzęt AutoID. Nasze wewnętrzne standardy oparte na połączeniu najlepszych praktyk waterfall oraz metodologii zwinnych, pozwalają nam dostarczać rozwiązania zaawansowane technologicznie, posiadające czysty kod, testy i dokumentację. Nieustannie się rozwijamy i podejmujemy wyzwania w kolejnych projektach, które z sukcesem realizujemy i wdrażamy dla swoich Klientów. Odbiorcami naszego oprogramowania są zarówno duże, rozpoznawalne firmy, jak i mniejsze, ale dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa. To właśnie ciągły rozwój naszej firmy, zdobyte doświadczenie, a także rzetelność w podejmowanych działaniach i przede wszystkim jakość naszych produktów doprowadziły nas do partnerstwa z firmą PDAserwis.

̶ ̶ ̶ ̶ ̶ ̶

Wspólnie z PDAserwis jako PDAgroup specjalizujemy się w branży automatycznej identyfikacji oraz dostarczaniu dedykowanych systemów informatycznych. Oferujemy kompleksowe rozwiązania AutoID, dostarczając innowacyjne rozwiązania dla centrali logistycznych, magazynów i sklepów. Zapewniamy kompleksowe wsparcie nie tylko w postaci urządzeń AutoID, ale także w postaci zaawansowanych rozwiązań informatycznych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Integrujemy aplikacje webowe z urządzeniami oraz zewnętrznymi aplikacjami zarówno podłączonymi do komputerów klasy PC, jak i z urządzeniami mobilnymi (telefony, tablety, terminale danych, skanery i czytniki kodów kreskowych).

NASZE STANDARDY

Wiedza

Od ponad 10 lat dostarczamy oprogramowanie tworzone w oparciu o najnowsze technologie i wiele języków programowania. Posiadamy know-how.

Innowacyjność

Innowacyjność rozumiemy jako stosowanie najnowszych technologii, wynajdowanie, projektowanie i rozwijanie przełomowych rozwiązań.

Partnerstwo

Gramy zespołowo. Z takim samym zaangażowaniem budujemy relacje wewnątrz firmy oraz relacje z naszymi Klientami i Partnerami.

Jakość

Jakość to dla nas stałe doskonalenie oferowanych produktów oraz przekraczanie oczekiwań naszych Klientów.

Znajomość biznesu

Od ponad 10 lat dostarczamy oprogramowanie tworzone w oparciu o najnowsze technologie i wiele języków programowania. Posiadamy know-how.

Uczciwość

Postępujemy zgodnie z prawem, procedurami oraz dobrymi obyczajami. Błędy nasze lub innych są dla nas okazją do nauki.

PARTNERSTWA

TECHNOLOGIE

Przez wiele lat przetestowaliśmy wiele technologii oraz rozwiązań, aby wybrać te najlepiej pasujące dla potrzeb tworzonego oprogramowania. Dla każdego projektu dobieramy odpowiednie rozwiązania, które gwarantują prawidłowe działanie aplikacji. Nasze rozwiązania bazują na popularnych technologiach, dzięki temu jest szeroki dostęp np. do serwerów produkcyjnych na których można uruchomić Państwa aplikację.

Umów się z nami na bezpłatną konsultację

Masz pomysł, ale nie wiesz jak go zrealizować? Zostaw nam swój kontakt

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej.