O nas

Jesteśmy producentem i dostawcą oprogramowania dla biznesu.
Dostarczanie innowacyjnych technologii informatycznych to nasza pasja.

Doświadczenie
Znajomość biznesu
Profesjonalizm
Innowacyjność

Nasza historia

PDA IT Solutions to spółka z polskim kapitałem. Przez 10 lat funkcjonowaliśmy jako firma KwiatNet, w ramach, której wspieraliśmy klientów biznesowych rozwiązaniami informatycznymi, pomagającymi realizować założone strategie i osiągać ambitne cele.

Obecnie dynamicznie się rozwijamy - cały czas podejmujemy się kolejnych projektów, które z sukcesem realizujemy i wdrażamy dla swoich klientów. Naszymi klientami są zarówno duże, rozpoznawalne firmy, jak i mniejsze, ale dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa.

To właśnie ciągły rozwój naszej firmy oraz zdobyte doświadczenie i rzetelność w podejmowanych działaniach doprowadziła nas do wstąpienia do grupy PDA, gdzie na stałe połączyliśmy siły z naszym partnerem biznesowym oraz jednocześnie klientem - PDAserwis. W efekcie tej współpracy powstało PDA IT Solutions.

Nasza specjalizacja

Obecnie specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania webowego - tworzonego od podstaw na zlecenie i według potrzeb naszych klientów. Według nas to system powinien dostosować się do biznesu, a nie biznes do używanego oprogramowania. Nasze systemy webowe obsługiwane są przez przeglądarkę internetową z dowolnego komputera czy telefonu.

Dodatkowymi możliwościami są rozbudowane opcje integracji aplikacji webowych z urządzeniami oraz zewnętrznymi aplikacjami - zarówno podłączonymi do komputerów klasy PC, jak i z urządzeniami mobilnymi (telefony, tablety, terminale danych, skanery i czytniki kodów kreskowych).Poznaj nasze inne spółki:PDAserwis autoryzowanym dystrybutorem czołowych producentów urządzeń mobilnych AutoID. Posiadamy bogatą ofertę urządzeń do odczytu kodów kreskowych, czy też tagów RFID pozwalającą zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Zarówno proste czytniki przewodowe oraz bezprzewodowe, jak i zaawansowane kolektory i terminale danych znajdą zastosowanie w każdym obszarze działalności przedsiębiorstwa.Dostarczamy, instalujemy, integrujemy i serwisujemy urządzenia AutoID

Nasze umiejętności

Języki programowania

Cały czas aktywnie szkolimy się z nowych technologii aby iść z duchem czasu oraz aby móc idealnie dobierać rozwiązania pod potrzeby aplikacji. Nie gonimy jednak za nowościami na siłę - wybieramy przede wszystkim sprawdzoną technologię oraz taką, która jest bardzo wydajna.

Backend

 1. PHP7
 2. Symfony
 3. Laravel
 4. Codeigniter
 5. Doctrine, Propel, Datamapper
 6. MySQL, PostgreSQL, MS SQL, PostGIS
 7. Memcached, Redis

Frontend

 1. HTML 5
 2. CSS 3
 3. jQuery
 4. VueJS, ReactJS
 5. Bootstrap

Integracja danych

 1. C#
 2. Xamarin
 3. Java (Android)

Dane rejestracyjne

PDA IT Solutions Sp. z o.o.
ul. Stryjeńskich 19/290
02-791 Warszawa
NIP 9512454559
REGON 369349580

Wpisany przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS

Kapitał zakładowy w wysokości 60 000 zł, opłacony w całości.

NAPISZ LUB ZADZWOŃ

Dobierzemy rozwiązanie idealne dla Twojej firmy