Kontakt

×
Zadzwoń: 509-537-915
lub zostaw kontakt do siebie.
Comarch ERP Optima
COMARCH ERP OPTIMA

Najpopularniejsze w Polsce oprogramowanie dla małych i średnich firm

Comarch ERP Optima
Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Dzięki modułom dedykowanym każdemu obszarowi biznesowemu (faktury, płace, kasa/bank, sprzedaż, handel z magazynem itd.) jest optymalnym systemem ERP do zarządzania firmą. Dzięki dedykowanym rozwiązaniom to najchętniej wybierane oprogramowanie księgowe wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych. System Comarch ERP Optima jest dostępny w modelu stacjonarnym oraz w chmurze (model abonamentowy), dzięki czemu użytkownicy mogą kompleksowo zarządzać procesami w firmie przez Internet. Klient za stałą miesięczną opłatę abonamentową otrzymuje dostęp do pełnej wersji oprogramowania wspierającego zarządzanie firmą online praktycznie z dowolnego miejsca.

Comarch ERP Optima stwarza wiele możliwości współpracy z aplikacjami zewnętrznymi. Dzięki temu można zastosować system również w branżach, które mają bardzo specyficzne potrzeby informatyczne. W ramach partnerstwa z firmą Comarch wdrażamy oraz integrujemy system Comarch ERP OPTIMA. Specjalizujemy się w integracji tego systemu z istniejącym oprogramowaniem, tworzeniu dedykowanych rozwiązań zintegrowanych z Comarch OPTIMA oraz integracji systemu z infrastrukturą sprzętową. Dla potrzeb Klienta projektujemy i wdrażamy platformy B2B / B2C, systemy magazynowe WMS oraz dedykowane systemy CRM, które także możemy zintegrować z oprogramowaniem Comarch.

Dedykowane moduły Systemy AutoID Systemy RFID Inwentaryzacja

Dedykowane moduły

Systemy AutoID

Systemy RFID

Inwentaryzacja

Wybierz optymalny dla profilu swojej firmy zestaw rozwiązań – poznaj dostępne moduły

Moduł Comarch ERP Optima Detal został stworzony specjalnie dla punktów sprzedaży detalicznej. Program pozwala na prowadze szybkiej sprzedaży detalicznej oraz usprawnia pracę sprzedawców. Atutem Comarch ERP Optima Detal jest łatwa obsługa, czytelny interfejs, współpraca z ekranami dotykowymi oraz czytnikami kodów kreskowych sprawia, że jest to doskonałe narzędzie do pracy w sklepach, punktach gastronomicznych i firmach handlowych. Aplikacja Detal jest zintegrowana z pozostałymi modułami Comarch ERP Optima, z którymi współpracuje podczas procesu prowadzenia sprzedaży.

Moduł Comarch ERP Optima Detal zapewnia szereg funkcjonalności wykorzystywanych na stanowisku sprzedaży, takich jak:

 • Efektywne rozwiązania na stanowisku kasowym umożliwiające wystawianie, rozliczanie i drukowanie paragonów na drukarkach fiskalnych lub zwykłych, możliwość pracy na ekranach dotykowych, pracę przez numeryczna lub alfanumeryczna ergonomiczną klawiaturę ekranową, możliwość przekazania paragonu innemu kasjerowi w momencie zmiany personelu oraz przelogowanie operatora stanowiska sprzedaży.
 • Współpraca z urządzeniami zewnętrznymi między innymi różnego rodzaju modelami drukarek fiskalnych zarówno w trybie on-line jak i off-line, jak i możliwość obsługi kodów wagowych oraz drukowane przez wagę metkującą.
 • Obsługa wydruków i płatności poprzez automatyczne naliczanie kaucji na paragonie, możliwość przyjmowania kaucji od klienta niezależnym dokumentem, kontrolowanie stanów magazynowych, dowolną ilość form płatności, możliwość wystawiania wielu paragonów jednocześnie na jednym stanowisku, własne serie dokumentów, wystawianie i wydruk faktur do paragonów, wystawianie KP/KW oraz podgląd stanu kasy w dowolnym momencie, zestawienia paragonów i podsumowanie kasy.

Aplikacja Comarch ERP Optima Detal to:

 • szybka obsługa sprzedaży dzięki pracy na ekranie dotykowym,
 • wydajniejsza praca sprzedawców przez zastosowanie klawiatury ekranowej lub menu najczęściej sprzedawanych towarów,
 • ergonomiczna praca kasjerów,
 • dopasowanie wyglądu interfejsu do indywidualnych potrzeb pracowników,
 • łatwa obsługa opakowań kaucjonowanych,
 • kontrola stanów magazynowych,
 • dostęp do bieżącej informacji o dostępności towarów,
 • szybkie logowanie na stanowisko pracy,
 • możliwość wystawienia wielu paragonów jednocześnie, na tym samym stanowisku,
 • indywidualna konfiguracja sposobu pracy na każdym stanowisku sprzedażowym,
 • tworzenie indywidualnych ustawień praw pracowników do obsługi stanowiska, w zależności od pełnionej funkcji w pracy.

Umów się z nami na bezpłatną konsultację

Masz pomysł, ale nie wiesz jak go zrealizować? Zostaw nam swój kontakt

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej.