Kontakt

×
Zadzwoń: 509-537-915
lub zostaw kontakt do siebie.

Projektowanie

Aplikacje zgodne z obowiązującymi trendami

Integracja

Bazy danych i informacje z zewnętrznych systemów

Utrzymanie

Naszą specjalizacją jest dostarczanie profesjonalnie wykonanych aplikacji mobilnych, zaprojektowanych zgodnie z najnowszymi trendami. Działają na smartfonach, tabetach oraz wyświetlaczach wielkoformatowych. Bazują na najświeższych wytycznych platform iOS oraz Android.


Tworzymy aplikacje biznesowe na zamówienie według wymagań i specyfiki działania przedsiębiorstwa. Realizujemy projekty typu start-up dla inwestorów oraz osób indywidualnych z ciekawymi pomysłami.
Dostarczamy projekty wysokiej jakości dzięki dużemu naciskowi na testy w dobrze wyposażonej w smartfony, tablety i inne kolektory danych pracowni.

Każda z aplikacja jest elementem większego ekosystemu. Aplikacja musi się komunikować z innymi elementami systemu, aby z nimi współpracować. Integrujemy nasze produkty z zewnętrznymi źródłami danych jak bazy danych i własne systemy klienta.

Nasze zaangażowanie nie kończy się na publikacji aplikacji. Każda aplikacja wymaga stałego utrzymania przez cały okres jej życia. Pojawienie się nowych urządzeń, a także aktualizacja systemów operacyjnych wymagają uwagi programistów. Oczekiwania użytkowników również ewoluują i aplikacja powinna za nimi nadążać.

Zobacz więcej

Z wielką chęcią odpowiemy na Twoje pytania

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej.