Kontakt

×
Zadzwoń: 509-537-915
lub zostaw kontakt do siebie.
Streamsoft Prestiż
Rozrachunki

Moduł Księga Podatkowa jest przeznaczony dla przedsiębiorstw rozliczających się w oparciu o zasady księgowości uproszczonej. Wspiera samodzielne rozliczanie na podstawie KPiR i ułatwia regulację zobowiązań wobec Urzędu Skarbowego. Stanowi dobre rozwiązanie dla małych oraz średnich firm. Sprawdza się też w biurach rachunkowych czy kancelariach doradców podatkowych.

  • Rozliczanie firmy

    Moduł udostępnia szeroki katalog istotnych dla firmy dokumentów rozliczeniowych: PIT- 5, PIT – 5(L), ryczałtowy podatek dochodowy i podatek VAT. Dostępne są również pliki kontrolne: JPK, deklaracje JPK_V7 i VAT- UE. Można także rozliczyć wydatki związane z użytkowaniem pojazdów służbowych a moduł pozwala na kontrolę opodatkowania oraz podatku należnego w rejestrach VAT. Co ważne, istnieje możliwość automatycznego zapisu rejestrów VAT w księdze podatkowej.

  • Analizy i Zestawienia

    To obszar modułu, który ułatwia tworzenie różnorodnych analiz i zestawień. Umożliwia wykonanie analizy kosztowej firmy poprzez księgowanie na konta pozabilansowe oraz w kolumnach księgi podatkowej. W module dostępne są również funkcje przeznaczone dla biur rachunkowych.

  • Integracja z pozostałymi modułami

    Współpraca z innymi modułami systemu rozszerza możliwości Księgi Podatkowej. Integracja z modułem Handlowo – Magazynowym pozwala na wgląd w powstałe tam dokumenty zakupu i sprzedaży. Powiązanie z obszarem kadrowo – płacowym daje możliwość dekretowania list płac. Z kolei dzięki integracji z modułem Środki Trwałe, użytkownik uzyskuje dostęp do zapisów w księdze amortyzacyjnej.

Umów się z nami na bezpłatną konsultację

Masz pomysł, ale nie wiesz jak go zrealizować? Zostaw nam swój kontakt

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej.