Kontakt

×
Zadzwoń: 509-537-915
lub zostaw kontakt do siebie.
Streamsoft Prestiż
CRM

Moduł CRM Streamsoft Prestiż zapewnia kompleksowe wsparcie w obszarze obsługi klienta i optymalną komunikację wewnątrz firmy. Pozwala na śledzenie oraz kontrolowanie w systemie, tzw. zdarzeń, czyli m.in: projektów, etapów, zadań, kontaktów czy dokumentów. Ich obsługę ułatwiają czytelne wizualizacje w formie drzewa zdarzeń lub tabel, z możliwością intuicyjnej edycji i wyszukiwania.

 • Efektywna praca w obszarze obsługi klienta

  Moduł CRM Streamsoft Prestiż to także efektywna obsługa klienta dzięki rozbudowanej bazie kontaktów, pełnej kontroli zdarzeń i projektów z udziałem klientów oraz możliwości prowadzenia działań posprzedażnych.

 • Rozbudowana baza kontrahentów

  Gwarantuje przejrzysty dostęp do rozbudowanej listy kontaktów i osób kontaktowych, możliwość harmonogramowania zadań oraz dostęp do dokumentacji związanej z klientami. W sumie jest więc pełnym źródłem wiedzy o historii sprzedaży oraz obsługi klientów.

 • Zarządzanie relacjami

  Zapewnia możliwość kontroli zadań realizowanych przez pracowników w związku z obsługą klienta oraz nadzór nad projektami, w których jeden konsument jest obsługiwany przez wielu pracowników.

 • Działania posprzedażne

  Pełna obsługa wszystkich zdarzeń następujących już po zrealizowanym zakupie. Rejestracja i śledzenie procesów reklamacji, badanie satysfakcji klienta czy obsługa programów lojalnościowych. Obszar funkcjonalny modułu związany z obsługą klienta jest szczególnie przydatny w działach marketingu oraz telemarketingu, gdzie liczy się utrzymanie dobrych i stałych relacji z klientami.

 • Wsparcie procesów wewnątrz firmy

  Moduł CRM Streamsoft Prestiż wspomaga również organizację pracy wewnątrz firmy i zapewnia workflow na wysokim poziomie w obrębie przedsiębiorstwa. Jest to możliwe m.in. dzięki uprządkowaniu działań w obszarze przydzielania zadań oraz optymalizacji w zarządzaniu zasobami.

 • Planowanie pracy

  Intuicyjne planowanie zadań zapewnia funkcja kalendarza graficznego CRM Streamsoft Prestiż, która pozwala na przydział w czasie zadań indywidualnych lub grupowych oraz automatyczne wysyłanie przypomnień o spotkaniach. Jeśli zachodzi potrzeba przesunięcia zadań, wykonasz to w intuicyjny sposób, z wykorzystaniem funkcjonalności Drag&Drop (przeciągnij i upuść).

 • Zarządzanie zasobami

  Laptop, rzutnik, salka czy samochód - z modułem CRM Streamsoft Prestiż intuicyjnie przydzielisz zasób potrzebny do danego zadania i zarezerwujesz go wraz z określeniem osoby odpowiedzialnej.

 • Przepływ zadań

  Standaryzacja procedur, np. zarządzania jakością, wymaga szybkiego przepływu informacji i klarownych wytycznych. Z modułem CRM Streamsoft Prestiż można z powodzeniem wdrażać system zarządzania jakością zgodny z ISO.

 • Plan Sprzedaży

  Moduł CRM Streamsoft Prestiż pozwala zaplanować sprzedaż i naliczyć jej wartość. Z dokumentów sprzedaży, jak i niezafakturowanych WZ. Zdecydowanie wspomaga to pracę działu handlowego. Przełożeni natomiast zyskują bieżący wgląd w wyniki sprzedażowe w kontekście jednego handlowca oraz całej grupy.

 • Aplikacja mobilna

  Aplikacja CRM Mobile jest częścią rozwiązania Streamsoft Prestiż ERP mobile i umożliwia obsługę zadań i kontaktów na smartfonie. Dzięki narzędziu użytkownik uzyskuje dostęp do mobilnego kalendarza oraz bazy kontaktów, gdzie może szybko odnaleźć istotne dla relacji z klientami dane: numer telefonu, adres e -mail lub zlokalizować kontakt na mapie.

Umów się z nami na bezpłatną konsultację

Masz pomysł, ale nie wiesz jak go zrealizować? Zostaw nam swój kontakt

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej.