Kontakt

×
Zadzwoń: 509-537-915
lub zostaw kontakt do siebie.

Strony internetowe

Wdrażanie stron internetowych, www oraz hosting

  • Większa widoczność Twojej firmy
  • Serwisy internetowe, które tworzymy są intuicyjne, dzięki czemu ich obsługa dla użytkowników jest bezproblemowa
  • Prezentacja istotnych danych w czytelny sposób

Nasze portale zawsze dopasowane są do indywidualnych potrzeb Klienta. Posiadamy kompleksową wiedzę jak sprawić, aby strony internetowe działały lepiej.

Tworzenie portali internetowych jest zadaniem dla osób kreatywnych. Platformy internetowe muszą łączyć w sobie biznesową funkcjonalność z nienaganną estetyką.
 
Firma PDA IT Solutions to specjaliści, którzy wiedzą, jak kompleksowo projektować serwisy internetowe. Nasze portale dopasowane są zawsze do indywidualnych potrzeb Klienta. Posiadamy kompleksową wiedzę na temat tego, jak sprawić, aby strony internetowe działały lepiej. Co ważne, serwisy internetowe, które tworzymy są także intuicyjne, dzięki czemu użytkownicy nie mają problemów z ich obsługą.
 
Analiza przedmiotu działalności klienta, jego potrzeb oraz możliwości zastosowania konkretnych technologii informatycznych są kluczowe do stworzenia przemyślanej i spójnej oferty, wykorzystującej w pełni możliwości, jakie daje internet i strony www. Etap projektowania strony to przygotowanie nawigacji, typografii i planowanej kolorystyki elementów związanych ze zwiększaniem konwersji na stronach. Już na etapie projektu bierzemy pod uwagę elementy związane z przyszłą optymalizacją czasu wczytywania stron. Profesjonalnie stworzony kod stron www musi być zgodny ze standardami, prawidłowo wyświetlać się w rożnych przeglądarkach oraz być zoptymalizowany tak, aby użytkownicy internetu nie musieli długo czekać na wczytanie się stron serwisu. Strony internetowe wyposażone w dodatkowe programy zwiększają szansę na pozyskanie nowego klienta. Znacznie ograniczają też koszty funkcjonowania BOK, działu handlowego czy reklamacyjnego. Tworzone przez nas strony internetowe wdrażamy na oferowanych przez nas serwerach lub też na serwerach wskazanych przez zamawiającego. Oferujemy profesjonalne usługi hostingowe oraz ciągły monitoring i backup danych. Podczas budowy strony kod optymalizujemy tak, by był jak najbardziej "przyjazny" dla wyszukiwarek internetowych i użyteczny dla odwiedzających. Aktualna oferta jest kluczowa dla zadbanych i chętnie odwiedzanych stron internetowych, dlatego naszym Klientom oferujemy współpracę, polegającą na bieżącym aktualizowaniu treści na stronach.Oferujemy także wygodne i nowoczesne oprogramowanie CMS służące do samodzielnej edycji treści na stronach internetowych.

Zobacz inne projekty z portfolio PDA IT Solutions

Dedykowany system klasy ERP z integracją Wapro Mag

Narzędzie, które stworzyliśmy dla jednego z naszych Klientów usprawniło pracę magazynu ora...

ZOBACZ CASE STUDY
Strony internetowe

Nasze portale zawsze dopasowane są do indywidualnych potrzeb Klienta. Posiadamy kompleksow...

ZOBACZ CASE STUDY
Platforma e-commerce w modelu B2B i B2C

Platforma e-commerce w modelu B2B i B2C

ZOBACZ CASE STUDY

Umów się z nami na bezpłatną konsultację

Masz pomysł, ale nie wiesz jak go zrealizować? Zostaw nam swój kontakt

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej.