Kontakt

×
Zadzwoń: 509-537-915
lub zostaw kontakt do siebie.

Dedykowany system klasy ERP z integracją Wapro Mag

CRM

Rozbudowany, w pełni dostosowany moduł zarządzania relacjami z klientami. Moduł bazujący na danych przesyłanych przez system księgowy, gwarantujący dane rzeczywiste i odzwierciedlający relacje z klientami.

Magazyn

Moduł odpowiedzialny za zarządzanie miejscami przechowywania towarów w magazynie.

HR

Moduł dla działu HR, umożliwiający pełne zarządzanie urlopami i wnioskami urlopowymi.

Towary, klienci

Rozbudowane moduły, służące obsłudze towarów i klientów, zwiększające funkcjonalność modułów związanych z relacjami i statystykami magazynowymi.

Liczne statystyki i raporty

Moduł dopasowany do specyficznych procesów magazynowych Klienta, odpowiedzialny za generowanie statystyk i raportów.

Wapro Mag

Integracja, w czasie rzeczywistym, z programem magazynowo-księgowym.

Photostation

Narzędzie służące do dokumentacji fotograficznej na stanowisku kompletacji, wydania i przyjęcia na magazyn.

Mobilność

Integracja z mobilnymi kolektorami danych na potrzeby magazynu

Dedykowany system klasy ERP z integracją Wapro Mag


Narzędzie, które stworzyliśmy dla jednego z naszych Klientów usprawniło pracę magazynu oraz działu Handlowego. Przy wdrożeniu systemu niezbędna była integracja z programem Wapro Mag.


 • Aplikacja oprócz systemu CRM integruje także podstawowy system ERP, system magazynowy, system HR oraz system dla działu serwisowego.
 • Aplikacja przedstawia w czytelnych raportach i wykresach dane finansowe.
 • Z systemu korzysta cała firma, w której obecnie pracuje ponad 100 osób.

Dla firmy zajmującej się sprzedażą oraz serwisem urządzeń AutoID (elektronika, mobilne terminale danych) zbudowaliśmy i wciąż rozwijamy system, który usprawnia procesy w każdym obszarze działania naszego Klienta.
 
Budowę systemu rozpoczęliśmy od obsługi procesów sprzedażowych (zarządzanie bazą klientów, towarów, zakupów, handlowców). Poprzez ruchy magazynowe i generowanie odpowiednich dokumentów w zewnętrznym systemie księgowym Asseco Wapro Mag śledzimy pracę na stanowiskach serwisowych, zarządzamy zasobami ludzkimi, płatnościami od klientów i wydatkami u dostawców. Wszystko to zwieńczone jest ogromną liczbą raportów, kokpitów zarządczych, a nawet Dashboardów na TV, wspomagających pracę działu Logistyki i działu Handlowego.
 
W kolejnych krokach wdrożyliśmy autorskie narzędzie PickItRec, które służy do dokumentacji fotograficznej na stanowisku kompletacji, wydania i przyjęcia na magazyn. Szczegóły działania tego produktu opisane są TU. Dzięki pracy z PickItRec, nasz Klient znacząco obniżył koszty reklamacji oraz podniósł jakość wydawanych produktów. Wyzwaniem było dla nas stworzenie takiej bazy danych, gdzie każdy ruch pracowników magazynowych i serwisantów śledzony będzie zdjęciem, aby w ciągu kilku sekund rzeczywiste dane zwrócić do działu handlowego.
 
Dzięki informatyzacji jaką wniósł do firmy nasz system, Klient rozwinął swój biznes oraz pozyskał środki na dalsze inwestycje. Wspólnie zbudowaliśmy platformę B2B, poprzez którą jego kontrahenci mogą składać zlecenia serwisowe, sklep internetowy, gdzie mogą
dokonywać zakupów oraz platformę e-commerce, działającą w obszarze B2B2C, którą nazywamy External Services Application.
 
Z firmą tą pracujemy już stale, każdego dnia rozwijając system o nowe pomysły naszego Klienta oraz architektów procesów z PDA IT;) Czekamy na kolejne wyzwania!

Użyte technologie

 • PHP
 • Codeigniter, Laravel
 • MySQL, SQLite
 • CSS 3, HTML 5
 • Bootstrap
 • C#
 • PWA

Integracje

 • Wapro Mag
 • Kolektory danych
 • Zewnętrzne urządzenia fotograficzne

Cel aplikacji

Aplikacja początkowo była planowana jako wsparcie działu handlowego oraz magazynu. Ostatecznie powstał system służący do zarządzania praktycznie całą firmą.

Zobacz więcej

Z wielką chęcią odpowiemy na Twoje pytania

Dedykowane rozwiązania

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej.