Kontakt

×
Zadzwoń: 509-537-915
lub zostaw kontakt do siebie.

Nasze technologie

Techologie używane przez PDA IT Solutions

PHP


Wiodący język programowania wykorzystywany w aplikacjach webowych. Jest zaletą jest wysoka wydajność oraz niezwykła popularność wśród programistów

Laravel


Popularny framework języka PHP. Układa projekt w logiczną całość oraz wymusza tworzenie uporządkowanego kodu źródłowego. Dzięki użyciu frameworka systemy powstają szybciej, są lepiej przetestowane oraz posiadają bardziej uporządkowaną strukturę kodu źródłowego.

Symfony


Wysoko poziomowe narzędzie języka PHP typu framework. Gwarancja uniwersalności kodu oraz uporządkowanej struktury, którą zrozumieją wszyscy programiści.

Andorid


Najpopularniejszy na świecie mobilny system operacyjny. Tworzymy dowolne aplikacje działające na wielu wersjach tego systemu

Ionic


Ionic to kompletny pakiet narzędzi do tworzenia hybrydowych aplikacji mobilnych.

Visual C#


Niezwykle rozbudowany język programowania oraz zbiór narzędzi od Microsoftu. Pozwala obsługiwać dowolne urządzenia podłączone do komputera.

MySQL


Popularny system baz danych wykorzystywany w środowiskach aplikacji internetowych, cechuje się wysoką wydajnością dla dowlonych rozmiarów apliakcji.

PostgreSQL


Najpopularniejsza i najbardziej wydajna alternatywa dla MySQL do zadań specjalnych Pod wieloma wzgledami przewyższa swojego konkuretna.

Redis


System cachowania danych, używany w celu przyspieszenia ładowania do aplikacji najczęściej wykorzystywanych danych w aplikacji.

HTML, CSS


Kod służący do opisu struktury oraz wyglądu strony internetowej, wykorzystywany w każdej wyświetlanej stronie WWW.

Bootstrap


Popularna biblioteka CSS i JavaScript, zawiera zestaw narzędzie do tworzenia responsywnego interfejsu graficznego użytkownika. Ze względu na swoją popularność jest bardzo dobrze znana przez większość programistów frontentowych.

Vue.js


Framework dla języka Javascript, służy do budowania zaawansowanych interfejsów użytkownika. Wprowadza on wiele narzędzie dzięki, którym kod staje się uniwersalny dla każdego programisty.`

Przez wiele lat przetestowaliśmy wiele technologii oraz rozwiązań, aby wybrać te najlepiej pasujące dla potrzeb tworzonowego oprogramowania. Dla każdego projektu dobieramy odpowiednie rozwiązania, które gwarantują prawidłowe działanie aplikacji.

Nasze rozwiązania bazują na popularnych technologiach, dzięki temu jest szeroki dostęp np. do serwerów produkcyjnych na których można uruchomić Państwa aplikację. W wielu przypadkach wystarczy zwykłe konto hostingowe na którym utrzymywana jest firmowa strona i poczta email. Dla zaawansowanych bądź zamkniętych w wewnętrznych sieciach aplikacjach jesteśmy w stanie skonfigurować dedykowane środowisko serwerowe. bądź utrzymywać aplikację na jednymz z naszych serwerów produkcyjnych.

Oprócz typowo webowych technologii posiadamy doświadczenia w tworzeniu aplikacji w języku C#. Używamy jej do tworzenia modułów, które integrują sprzęt z naszymi aplikacjami webowymi. Takie moduły mogą działać na systemie Windows (łącząc się z dowolnym urządzeniem podłączonym do komputera) bądź dowolnym urządzeniu mobilnym na systemie Android (np. na telefonach komórkowych, tabletach czy kolektorach danych).

Cały czas aktywnie szkolimy się z nowych technologii aby iść z duchem czasu oraz aby móc idealnie dobierać rozwiązania pod potrzeby aplikacji. Nie gonimy jednak za nowościami na siłę - wybieramy przede wszystkim sprawdzoną technologię oraz taką, która jest bardzo wydajna.

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej.