Technologia jakiej używamy

Twoje oczekiwania - Nasze rozwiązania.

Sprawdzone rozwiązania

PHP7
Symfony framework
Laravel framework
C#
MySQL
PostgreSQL + PostGIS
Redis + Memcached
Java (Android)
HTML5
Twitter Bootstrap
VueJS
jQuery

Przez wiele lat przetestowaliśmy wiele technologii oraz rozwiązań, aby wybrać te najlepiej pasujące dla potrzeb tworzonowego oprogramowania. Dla każdego projektu dobieramy odpowiednie rozwiązania, które gwarantują prawidłowe działanie aplikacji.

Nasze rozwiązania bazują na popularnych technologiach, dzięki temu jest szeroki dostęp np. do serwerów produkcyjnych na których można uruchomić Państwa aplikację. W wielu przypadkach wystarczy zwykłe konto hostingowe na którym utrzymywana jest firmowa strona i poczta email. Dla zaawansowanych bądź zamkniętych w wewnętrznych sieciach aplikacjach jesteśmy w stanie skonfigurować dedykowane środowisko serwerowe. bądź utrzymywać aplikację na jednymz z naszych serwerów produkcyjnych.

Oprócz typowo webowych technologii posiadamy doświadczenia w tworzeniu aplikacji w języku C#. Używamy jej do tworzenia modułów, które integrują sprzęt z naszymi aplikacjami webowymi. Takie moduły mogą działać na systemie Windows (łącząc się z dowolnym urządzeniem podłączonym do komputera) bądź dowolnym urządzeniu mobilnym na systemie Android (np. na telefonach komórkowych, tabletach czy kolektorach danych).

Cały czas aktywnie szkolimy się z nowych technologii aby iść z duchem czasu oraz aby móc idealnie dobierać rozwiązania pod potrzeby aplikacji. Nie gonimy jednak za nowościami na siłę - wybieramy przede wszystkim sprawdzoną technologię oraz taką, która jest bardzo wydajna.

© PDA IT Solutions - dedykowane aplikacje webowe oraz rozwiązania IT dla biznesu.


Wszelkie logotypy należą do ich właścicieli i są użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Przedstawiona oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC.

Ta strona używa technologii cookies w celu tworzenia statystyk oglądalności.

Administratorem danych w .