Kontakt

×
Zadzwoń: 509-537-915
lub zostaw kontakt do siebie.

Partnerstwo - Comarch

Partner Comarch

Globalny dostawca rozwiązań IT dla biznesu

Comarch jest producentem rozwiązań informatycznych oraz integratorem. Został założony w 1993 w Krakowie. Comarch prowadzi projekty dla czołowych marek z Polski i świata w najważniejszych sektorach gospodarki: telekomunikacji, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, handlu i usług, infrastruktury IT, w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Z usług Comarch skorzystało kilkadziesiąt tysięcy światowych marek w ponad 60 krajach.

W ramach partnerstwa z firmą Comarch wdrażamy oraz integrujemy system Comarch ERP OPTIMA. Specjalizujemy się w integracji tego systemu z istniejącym oprogramowaniem, tworzeniu dedykowanych rozwiązań zintegrowanych z Comarch OPTIMA oraz integracji systemu z infrastrukturą sprzętową. Dla potrzeb Klienta projektujemy i wdrażamy platformy B2B / B2C, systemy magazynowe WMS oraz dedykowane systemy CRM, które także możemy zintegrować z oprogramowaniem Comarch.

Comarch Optima ERP

Comarch Optima ERP

Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Dzięki modułom dedykowanym każdemu obszarowi biznesowemu (faktury, płace, kasa/bank, sprzedaż, handel z magazynem itd.) jest optymalnym systemem ERP do zarządzania firmą. Dzięki dedykowanym rozwiązaniom to najchętniej wybierane oprogramowanie księgowe wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych. To od lat najpopularniejszy program do zarządzania firmą, dostępny również w wersji on-line. Z systemu ERP Optima korzysta w Polsce ponad 60 tys. przedsiębiorstw i jest najpopularniejszym polskim programem do zarządzania wśród małych i średnich przedsiębiorstw.

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej.