Kontakt

×
Zadzwoń: 509-537-915
lub zostaw kontakt do siebie.

Partnerstwo - Asseco

Globalny dostawca rozwiązań IT dla biznesu

Asseco Poland jest największym polskim producentem oprogramowania notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Asseco Poland specjalizuje się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla handlu detalicznego, sektora bankowego, transportu i logistyki, produkcji, instytucji ubezpieczeniowych, administracji publicznej, branży energetycznej, telekomunikacji i służby zdrowia. Rozwiązania Asseco doskonale sprawdzają się zarówno w małych firmach, jaki i średnich i dużych przedsiębiorstwach.

Systemy ERP

Systemy ERP

Handel detalicznych

Handel detaliczny

Magazyny

Magazyny

Zarządzanie dokumentami

Zarządzanie dokumentami

Produkcja

Produkcja

Małe firmy i mikro firmy

Małe i mikro firmy

Średnie przedsiębiorstwa

Średnie przedsiębiorstwa

Duże przedsiębiorstwa

Duże przedsiębiorstwa

W ramach partnerstwa z firmą Asseco wdrażamy oraz integrujemy system WAPRO ERP by Asseco. Specjalizujemy się w integracji tego systemu z istniejącym oprogramowaniem, tworzeniu dedykowanych rozwiązań zintegrowanych z WAPRO oraz integracji systemu z infrastrukturą sprzętową. Dla potrzeb Klienta projektujemy i wdrażamy platformy B2B / B2C, systemy magazynowe WMS oraz dedykowane systemy CRM, które także możemy zintegrować z oprogramowaniem Asseco.
Asseco Wapro ERP

Wapro ERP

WAPRO ERP to nowoczesny, zintegrowany system złożony ze ściśle współpracujących ze sobą programów. Stanowi systematycznie powiększający się ekosystem ERP i jako taki jest idealnym rozwiązaniem dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Linie produktowe systemów WAPRO ERP różniące się między sobą liczbą modułów i funkcjonalnością pozwalają na obsługę firm różnej wielkości i o zróżnicowanych potrzebach.

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej.