Kontakt

×
Zadzwoń: 509-537-915
lub zostaw kontakt do siebie.

Narzędzia BI (Business Intelligence)

Czytelna prezentacja danych

Oszczędność czasu

Interaktywność analizy

Współpraca z najpopularniejszymi programami pakietu Office

Szybki i wygodny dostęp do informacji

Podejmowanie kluczowych decyzji w czasie rzeczywistym

Analiza prowadzonego biznesu możliwa jest dzięki wielu narzędziom Business Intelligence, których właściwe wykorzystanie pozwala efektywnie zarządzać firmą poprzez raportowanie i wizualizację danych dotyczących każdego działu przedsiębiorstwa.

Tego typu aplikację tworzymy od podstaw dla konkretnego klienta. Wpływ na jego funkcje oraz wygląd ma zarówno specyfika działania przedsiębiorstwa, jak i liczba stanowisk. Podczas analizy przedwdrożeniowej nasi specjaliści IT razem z klientem ustalają, co powinno się znaleźć w systemie, a z czego należy zrezygnować. Nasze aplikacje integrują się z różnego rodzaju systemami ERP ,CRM czy WMS. Z rozwiązania korzystają setki firm, niezależnie od branży, w jakich działają. Wymiana danych między systemami odbywa się w czasie rzeczywistym, w związku z czym dostęp do statystyk jest możliwy w każdej w chwili.

Specjalizujemy się zarówno w dostarczaniu kompletnych rozwiązań Business Intelligence, jak również wspieramy klientów borykających się z mniejszymi wyzwaniami w tym zakresie, służąc naszymi usługami konsultingu, utrzymania i rozwoju oprogramowania. Skutecznie wdrażamy narzędzia informatyczne wspierające raportowanie KPI w firmie.

 

Zobacz więcej

Z wielką chęcią odpowiemy na Twoje pytania

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej.