Kontakt

×
Zadzwoń: 509-537-915
lub zostaw kontakt do siebie.

Integracje hardware i software

Integracje z urządzeniami oraz osprzętem

Systemy API

Systemy foto/video

GPS z odczytem linii CAN

Dedykowane urządzenia – inteligentne czujniki

Urządzenia mobilne kolektory danych

Import oraz export danych

Integracja zarówno oprogramowania jak i sprzętu staje się kluczowym elementem większości wdrożeń. „Integracja aplikacji" polega na takim łączeniu aplikacji, aby mogły wspólnie korzystać z danych i procesów.


Realizowane przez nas integracje aplikacji koncentrują się na procesach biznesowych i sposobach ich udostępniania w przedsiębiorstwie i poza nim. Bardzo często dotyczy to połączenia tworzonych przez nas narzędzi z innym oprogramowaniem, niekiedy starszym lub zrealizowanym w innej technologii.
Oferujemy kompleksowe usługi integracyjne – od doradztwa i konsultacji, poprzez projektowanie, dostawę rozwiązań i usług wdrożeniowych, po szkolenia i serwis.
Jesteśmy autoryzowanym i doświadczonym partnerem wielu firm tworzących systemy handlowo-magazynowe m.in. Asseco Poland, Comarch czy Streamsoft. Wspieramy naszych klientów we wdrożeniach rozwiązań biznesowych jak i ich rozbudową, a co za tym idzie integracją zewnętrznych aplikacji.
Specjalizujemy się w integracji aplikacji z infrastrukturą sprzętową. W naszych produktach wykorzystujemy zarówno istniejące urządzenia, jak i budujemy własne rozwiązana według potrzeb klienta.

Moduły integracyjne rozszerzają zastosowanie naszych aplikacji webowych w sposób praktycznie nieograniczony. Dzięki nim aplikacja, która uruchomiona jest na serwerze poza firmą może korzystać z danych wysyłanych przez urządzenia lokalne. Na komputerze z systemem Windows jesteśmy w stanie integrować praktycznie dowolne urządzenia takie jak czytniki kodów kreskowych, RFID, aparaty fotograficzne. Natomiast dzięki technologii dla systemu Android możemy aplikacje webowe integrować z telefonami komórkowymi, tabletami oraz różnymi koolektorami danych.
Taka integracja najczęściej polega na przekazywaniu odpowiednich danych przez zewnętrzne urządzenie do aplikacji webowej, bądź stworzenie mobilnego modułu ze ściśle określoną funkcjonalnością (np. system wspomagający magazyn na kolektory danych).

Ogromną zaletą tworzonych przez nas aplikacji są systemy API dzięki którym oprogramowanie może integrować się z innym istniejącym już programem. Produkty naszej firmy mają wbudowane systemy API, dzięki temu są to bardzo elastyczne rozwiązania. Możemy zarówno integrować się z istniejącymi rozwiązaniami, jak i można integrować inne aplikacje aby korzystały z logiki naszych produktów.
Dzięki temu, że nasza codzienna praca opiera się o konstrukcję systemów API, mamy duże doświadczenie w budowaniu funkcjonalnych, wydajnych i bezpiecznych "furtek dla innych aplikacji".

Dzięki integracji systemów foto i video w dedykowanych rozwiązaniach jesteśmy w stanie tworzyć kompletną dokumentacje fotograficzną poszczególnych procesów. Przykładem takiego zastosowania jest system Photostation umożliwijający tworzenie dokumentacji fotograficznej przychodzących oraz wychodzących przesyłek w magazynie. Dzięki temu radykalnie zmniejsza się ilość reklamacji związanych z wysyłką towarów.

Możliwości:

Systemy GPS w połączenia z modułami GIS oferują ogromną funkcjonalność, czytelność prezentowanych danych oraz bardzo dokładne możliwości analizy tras przejazdow. Nasze urządzenie mogą być wyposażone w odczyt lini CAN przez złącze diagnostyczne OBD2. Dzięki temu oprócz przesyłanej na bieżąco lokalizacji oraz prędkości możemy odczytać takie dane jak: ilość paliwa w zbiorniku, średnie spalanie, aktualne obroty silnika czy ewentualne kody błędów diagnostycznych.
Urządzenia GPS oraz systemy GIS możemy zintegrować z dowolnym naszym oprogramowaniem.

Możliwości:

Nasi fachowcy zaprojektują oraz wykonają dowolne urządzenie typu inteligentny czujnik, który będzie można zintegrować z naszym oprogramowaniem. Funkcjonalności takich urządzeń są praktycznie nieograniczone - mogą one zarówno wysyłać dane do systemu informatycznego jak i je odbierać i odpowiednio reagować (np. na podstawie zdarzeń wywołanych przez aplikację mogą włączać bądź wyłączać dane urządzenie).
Mobilne kolektory danych dają możliwość korzystania z funkcjonalności naszego oprogramowania z dala od stacjonarnego komputera. np. w magazynie czy podczas transportu towarów. Tworzymy dedykowane aplikacje na kolektory danych, które posiadają wyspecjalizowaną funkcjonalność idealnie dopasowaną do potrzeb użytkownika.

Przykładowe zastosowania

Oprócz integracji z oprogramowaniem grupa PDA zajmuje się również sprzedażą oraz serwisem tego typu urządzeń.

Podstawą każdego oprogramowania są dane. W każdej firmie codziennością jest przenoszenie danych w różnej postaci pomiędzy pracownikami czy aplikacjami.
Posiadamy sprawdzone oraz wydajne rozwiązania umożliwiające wymienianie danych w dowolnych formatach, między innymi takich jak:

Zobacz więcej

Z wielką chęcią odpowiemy na Twoje pytania

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej.