Kontakt

×
Zadzwoń: 509-537-915
lub zostaw kontakt do siebie.

Nowoczesny wygląd – wyróżnij się na tle konkurencji

Profesjonalny wygląd, estetyka i przejrzystość zwiększają responsywność strony co przekłada się na zwiększoną ilość zadowolonych klientów.

Automatyzacja działań

Przesyłanie statusów zamówień, dokumentów magazynowych, automatyczny wybór najbardziej konkurencyjnego dostawcy towaru spośród partnerów.

Obniżenie kosztów

Minimalizuje czas działań pracowników – korespondencja e-mailowa, odbieranie zamówień, informowanie o stanie ich realizacji, czy ewentualnej reklamacji.

Kontrola procesów

Umożliwia wgląd we wszystkie dane, co pozwala w szybki sposób kontrolować aktualny stan zamówień, reklamacji czy innych zgłoszeń.

Raporty i analizy

Automatyczne generowanie analiz związanych z towarami, zamówieniami czy kontrahentami.

Usprawnienie płatności

Możliwość automatycznego generowania faktur i przypominania o tych niezapłaconych.

Integracje z zewnętrznymi usługami dla e-commerce

Integracja z narzędziami takimi jak: platformy marketplace; porównywarki cen; kurierzy; systemy płatności; systemy mailingowe; social media.
E-commerce to jeden z najszybciej rozwijających się rynków na świecie. Ilość sklepów internetowych nieustannie rośnie, a coraz więcej sieci handlowych i dużych firm dołącza do grona tych, które oferują swoje produkty w kanale online.


Umożliwiamy naszym klientom realizację strategii sprzedaży w internecie oferując autorskie platformy e-commerce w klasie B2B oraz B2C.
Nasze Systemy B2B i B2C to rozwiązania dedykowane zarówno dla biznesu jak i Klientów indywidualnych. Oprogramowanie e-commerce sprawi, że ciągły napływ nowych produktów, ich opisywanie, katalogowanie, prezentowanie w różnych kanałach już nie będzie problemem. Oferujemy możliwość zarządzania cenami i promocjami w różnych witrynach. Podstawą każdego systemu e-commerce jest katalog produktów, umożliwiający budowanie zaawansowanej bazy z ofertą sklepu.

Zobacz więcej

Z wielką chęcią odpowiemy na Twoje pytania

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej.