Etapy tworzenia projektu IT

Etapy tworzenia projektu IT


Image

1. Analiza potrzeb i koncepcja projektu

Analiza przedmiotu działalności klienta, jego potrzeb oraz możliwości zastosowania konkretnych technologii informatycznych są kluczowe do stworzenia przemyślanej i spójnej oferty wykorzystującej w pełni możliwości, jakie daje oprogramowanie i sprzęt.
Image

2. Dostarczenie dokumentacji projektowej

Po dokonaniu wstępnej analizy, przechodzimy do sporządzenia dokumentacji projektowej, tzw. zeszytu wymagań, tworzymy harmonogram realizacji projektu i wstępną wycenę systemu
Image

3. Tworzenie kodu stron internetowych

Kolejny etap stanowią prace programistyczne. Stworzony kod musi być zgodny ze standardami, prawidłowo wyświetlać się w rożnych przeglądarkach oraz być zoptymalizowany tak, aby wczytywanie się stron serwisu przebiegało sprawnie.
Image

4. Wdrażanie projektu IT

Stworzone na wcześniejszych etapach seriwsy wdrażamy na oferowanych przez nas serwerach lub też na serwerach wskazanych przez zamawiającego. Oferujemy profesjonalne usługi hostingowe oraz ciągły monitoring i backup danych.
Image

5. Optymalizacja wdrożonego rozwiązania

Po wdrożeniu administrujemy danym rozwiązaniem, dokonujemy kontroli efektywności i testujemy jego wydajność. Nasz zespół już na etapie administracji w swoich raportach dokonuje analiz i proponuje Klientom modyfikacje.
Image

6. Opieka powdrożeniowa

Świadczymy usługi gwarancyjne, pogwarancyjne oraz serwisowe. Zapewniamy wsparcie techniczne, a w razie konieczności, w odpowiedzi na zmieniające się i rosnące potrzeby Klientów, poszerzamy przygotowane przez nas aplikacje o dodatkowe funkcje.


NAPISZ LUB ZADZWOŃ

Dobierzemy rozwiązanie idealne dla Twojej firmy

© PDA IT Solutions - dedykowane aplikacje webowe oraz rozwiązania IT dla biznesu.


Wszelkie logotypy należą do ich właścicieli i są użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Przedstawiona oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC.

Ta strona używa technologii cookies w celu tworzenia statystyk oglądalności.

Administratorem danych w .