Case Study

Poznaj firmy, które zdecydowały się na współpracę z PDA IT Solutions

Zanim poznasz nasze rozwiązania dla biznesu, chcemy podkreślić, że spełniamy nawet te najbardziej niestandardowe potrzeby naszych klientów. Jest to możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz elastyczności, która jest główną cechą budowanych przez nas aplikacji.

Poniżej przedstawiamy zarys wybranych projektów, które realizowaliśmy dla naszych klientów

Dedykowany system CRM i ERP z integracją z WF-Mag

Zgłosił się do nas klient, potrzebujący narzędzia, które na podstawie danych z programu księgowo-magazynowego usprawni pracę magazynu oraz działu handlowego. Dodatkowym atutem miało być czytelne przedstawianie danych finansowych firmy w formie raportów oraz wykresów. Niezbędna była integracja z programem WF-Mag, która działa obecnie w czasie rzeczywistym.

Aplikacja integruje funkcjonalności systemów CRM, WMS, HR, BI, wspiera funkcjonowanie działu serwisowego, księgowego oraz przedstawia Dashboardy zarządcze przekazujące informację o kondycji firmy w postaci raportów i wykresów.

Dowiedz się więcej

Dedykowana platforma E- commerce dla branży AutoID

Zgłosił się do nas klient, który w związku z bardzo specyficznymi wymaganiami branży, wymagał autorskich rozwiązań dla swojego sklepu internetowego. Platforma miała łączyć funkcjonalności klasy B2B oraz B2C.

Stworzyliśmy dedykowaną i w pełni szytą na miarę potrzeb klienta platformę E – commerce pozwalającą dodatkowo na integrację danych o różnej jakości z wielu źródeł. Wyzwaniem zatem było nie tylko zbudowanie nietypowego sklepu internetowego, ale wdrożenie optymalizującej spływające informacje od kontrahentów - hurtowni danych.

Dowiedz się więcej


System CRM z integracją z Microsoft Dynamics

Firma z sektora AutoID zleciła nam stworzenie funkcjonalnego w obsłudze systemu CRM na własne potrzeby. System miał integrować się z systemem Microsoft Dynamics oraz zawierać liczne moduły uszytę na miarę potrzeb biznesu klienta.

Dowiedz się więcej

Aplikacja webowa - integracja z centralą Asterisk

Aplikacja do zarządzania listą połączęń i statystykami z integracją z centralą Asterisk

Nasz klient, który prowadzi callcenter posiadał aplikację wyświetlającą statystyki połączeń z centrali Asterisk. Kiedy w bazie danych pojawiło się ponad milion połaczeń aplikacja nie była w stanie wyświetlać poprawnie danych - pobranie danych trwało czasami po kilka minut.

Bazując na tabeli cdr z centrali Asterisk zbudowaliśmy mechanizm, który przetwarza dane w czasie rzeczywistym, zapisuje je do znacznie bardziej zoptymalizowanej bazy danych oraz przedstawia niezbędne statystyki. Pod naszych zabiegach czas pobierania danych skrócił się do pojedynczych sekund.


System obsługi biura podróży

Zgłosiło się do nas studenckie biuro podróży z prośbą o stworzenie serwisu webowego łączącego funkcjonalność strony internetowej oraz systemu rezerwacji wycieczek.Tworzony przez nas system miał za zadanie umożliwić zarządzanie studenckim biurem podróży z poziomu jednej aplikacji. Aplikacja integrowała strony sprzedażowe dla klientów (wyjazdy indywidualne jak i wycieczki szkolne), umożliwić zarządzanie wyjazdami i rezerwacjami jak i wspomagać część księgową biura podróży.

System umożliwia zarządzanie praktycznie całym biurem podróży z poziomu jednej aplikacji. Obsługuje zarówno rezerwacje po stronie klienta, generuje listy uczestników czy wspomaga rozliczenia finansowe.

Dowiedz się więcej Zobacz

System CRM dla branży energetycznej

Jeden z naszych klientów chciał uporządkować posiadane dane, które były przechowywane w wielu umowach z klientami. Nasza firma stworzyła aplikacje, która uporządkowała istniejące dane, dała możliwość łatwego dopisywania nowych danych, generowania notyfikacji nt. kończących się umów oraz generowania zestawień i raportów.


Dedykowane narzędzie GIS do zarządzania wewnętrzną bazą danych

Dla jednej z największych firm kurierskich w Europie wykonaliśmy dedykowany system do zarządzania wewnętrzną bazą danych. System zarządza ponad 10 milionami rekordów. Aplikacja łączy w sobie system mapowy GIS - umożliwia w łatwy sposób wyświetlać dane na mapie oraz na wyszukiwanie danych za pomocą obszarów.

Dowiedz się więcej

System OCR, archiwizacji oraz wyszukiwania atrybutów dokumentów prawniczych

System OCR, archiwizacji oraz wyszukiwania atrybutów dokumentów prawniczych

Nasza firma w początkowej fazie uruchomienia projektu była odpowiedzialna za moduł skanowania atrybutów dokumentów prawniczych oraz za stworzenie czytelnego i przejrzystego interfejsu użytkownika (GUI) do zarządzania bazą dokumentów.

Dowiedz się więcej Zobacz

Strona informacyjna - Praktyka Biznesu

Strona informacyjna - praktyka biznesu

Strona - wizytówka prezentująca działalność serwisu Praktyka Biznesu. System oparty o autorskie rozwiązanie CMS wspierające wielojęzyczność, bloga wraz z tagami oraz wiele innych funkcjonalnych modułów.

Zobacz

Strona informacyjna - Masaż Ursynów

Strona informacyjna - masaż Ursynów

Serwis informacyjny masażysty z Ursynowa. Prosta strona-wizytówka oparta o czytelny, responsywny szablon wraz z formularzem kontaktowym.

Zobacz

legalmine.pl - system do obsługi lokalnych zleceń windykacyjnych

Portal do obsługi lokalnych zleceń windykacyjnych

Wykonaliśmy pierwszy w Polsce portal do obsługi lokalnych zleceń windykacyjnych dla lidera w branży windykacji.

Dowiedz się więcej Zobacz

© PDA IT Solutions - dedykowane aplikacje webowe oraz rozwiązania IT dla biznesu.


Wszelkie logotypy należą do ich właścicieli i są użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Przedstawiona oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC.

Ta strona używa technologii cookies w celu tworzenia statystyk oglądalności.

Administratorem danych w .