Nasi Partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi firmami z branży IT, które stały się naszymi partnerami biznesowymi. Oferujemy usługi w zakresie wdrażania, integracji, rozbudowy, szkolenia i serwisowania oprogramowania.

Nasza specjalizacja

Ważnym i istotnym aspektem naszej działalności jest integrowanie rozwiązań oferowanych przez inne firmy IT z Naszymi autorskimi aplikacjami. Przez wiele lat działalności stworzyliśmy różnego rodzaju narzędzia wspomagające raportowanie w firmach, sprzedaż czy pracę na magazynie. Tego typu integracje odbywają się automatycznie, a wszelkie dane są przesyłane w czasie rzeczywistym co w znacznym stopniu usprawnia pracę firmy. Posiadamy szereg narzędzi umożliwiających efektywne dostosowanie aplikacji do wymagań danego klienta oraz szybkie wprowadzanie zmian i nowych funkcjonalności.

Biznes

Naszymi atutami jest wieloletnie doświadczenie, zgrany zespół i wypracowane przez lata procedury. Dzięki nim możemy dostarczać stabilne rozwiązania dla naszych klientów

NAPISZ LUB ZADZWOŃ

Dobierzemy rozwiązanie idealne dla Twojej firmy

© PDA IT Solutions - dedykowane aplikacje webowe oraz rozwiązania IT dla biznesu.


Wszelkie logotypy należą do ich właścicieli i są użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Przedstawiona oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC.

Ta strona używa technologii cookies w celu tworzenia statystyk oglądalności.

Administratorem danych w .