Kontakt

×
Zadzwoń: 509-537-915
lub zostaw kontakt do siebie.

Oprogramowanie i systemy AutoID dla biznesu

Tworzymy rozwiązania internetowe oparte o bazy danych w chmurze. Nowoczesny i responsywny interfejs użytkownika jest dostępny do użytku na wszystkich urządzeniach stacjonarnych i mobilnych.

Dostarczamy dedykowane rozwiązania informatyczne, zwłaszcza dla niszowych procesów, które nie są dostatecznie wspierane przez dostępne na rynku narzędzia IT. Integrujemy nasze oprogramowanie z zewnętrznymi systemami oraz sprzętem elektronicznym.

Budujemy hybrydowe aplikacje mobilne dla Android, iOS i Windows. Specjalizujemy się w aplikacjach na urządzenia przemysłowe. Alternatywnie dostarczamy ekonomiczniejsze i nowocześniejsze rozwiązanie w formie aplikacji PWA.

Jesteśmy partnerem firmy Zebra. Projektowanie aplikacji na urządzenia mobilne zintegrowane z systemami WMS, CRM, ERP to nasza nisza, w której jesteśmy certyfikowanymi specjalistami

Wykorzystując ponad 10-letnie doświadczenie, tworzymy rozbudowane aplikacje webowe wspierające działalność wielu branż. Aplikacje te obsługiwane są przez wszystkie przeglądarki, dlatego dostęp do nich jest niezwykle prosty – wystarczy komputer z dostępem do internetu. W sytuacji nieprzewidzianej awarii Twoje dane są bezpieczne, ponieważ gromadzimy je za pomocą serwera chmurowego.

Obszary naszych rozwiązań

Finanse

Kadry

Logistyka

Środki trwałe

Produkcja

Raportowanie i analityka

Magazyn

Administracja

Przepływ pracy

Sprzedaż

Zakupy

Serwis

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej.