Kontakt

×
Zadzwoń: 509-537-915
lub zostaw kontakt do siebie.

Analiza potrzeb i koncepcja stron

Projektowanie stron

Tworzenie kodu stron internetowych

Aplikacje internetowe

Wdrożenie stron www i hosting

Optymalizacja stron www i poprawa konwersji

Aktualizacja treści stron internetowych

Tworzenie portali internetowych jest zadaniem dla osób kreatywnych. Platformy internetowe muszą łączyć w sobie biznesową funkcjonalność z nienaganną estetyką.

Firma PDA IT Solutions to specjaliści, którzy wiedzą, jak kompleksowo projektować serwisy internetowe. Nasze portale dopasowane są zawsze do indywidualnych potrzeb klienta.Posiadamy kompleksową wiedzę na temat tego, jak sprawić, aby strony internetowe działały lepiej. Co ważne, serwisy internetowe, które tworzymy są także intuicyjne, dzięki czemu użytkownicy nie mają problemów z ich obsługą.
Analiza przedmiotu działalności klienta, jego potrzeb oraz możliwości zastosowania konkretnych technologii informatycznych są kluczowe do stworzenia przemyślanej i spójnej oferty wykorzystującej w pełni możliwości, jakie daje Internet i strony www.
Etap projektowania strony odpowiada za przygotowanie w oparciu o koncepcję stron systemu nawigacji, typografii i planowanej kolorystyki elementów związanych ze zwiększaniem konwersji na stronach. Już na etapie projektu bierzemy pod uwagę elementy związane z przyszłą optymalizacją czasu wczytywania stron.
Profesjonalnie stworzony kod stron WWW musi być zgodny ze standardami, prawidłowo wyświetlać się w rożnych przeglądarkach oraz być zoptymalizowany tak, aby użytkownicy Internetu nie musieli długo czekać na wczytanie się stron serwisu.
Strony internetowe wyposażone w dodatkowe programy zwiększają szansę na pozyskanie nowego klienta. Znacznie ograniczają też koszty funkcjonowania BOK, działu handlowego czy reklamacyjnego.
Stworzone na wcześniejszych etapach strony internetowe wdrażamy na oferowanych przez nas serwerach lub też na serwerach wskazanych przez zamawiającego. Oferujemy profesjonalne usługi hostingowe oraz ciągły monitoring i backup danych.
Podczas budowy strony, kod optymalizujemy tak, by był jak najbardziej "przyjazny" dla wyszukiwarek internetowych i użyteczny dla odwiedzających.
Aktualna oferta jest kluczowa dla zadbanych i chętnie odwiedzanych stron internetowych. Naszym klientom oferujemy współpracę polegającą na bieżącym aktualizowaniu treści na stronach. Oferujemy także wygodne i nowoczesne oprogramowanie CMS służące samodzielnej edycji treści na stronach internetowych.

Zobacz więcej

Z wielką chęcią odpowiemy na Twoje pytania

Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej.