PDA IT na targach Taropak 2019 w Poznaniu

Już po raz drugi wystawiamy się jako grupa PDAgroup na targach opakowań oraz logistyki Taropak w Poznaniu. Zapraszamy na nasze stoisko!

PDA IT na targach Taropak 2019 w Poznaniu

Już 30 września w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Pakowania i Etykietowania TAROPAK 2019

Podczas tegorocznych targów chcemy przedstawić Państwu rozwiązania pozwalające na ulepszenie i przyspieszenie procesów magazynowych, logistycznych oraz produkcyjnych.

Tak jak w zeszłym roku wspólnie jako PDA Group zaprezentujemy zarówno oprogramowanie jak i urządzenia wpierające prace w tych obszarach.

Zapraszamy na nasze stanowisko gdzie będą mogli Państwo z wykorzystaniem makiety odwzorującej prawdziwy magazyn przetestować nasz Autorski System PDA wms oraz urządzenia AutoID jak terminale mobilne, czytniki kodów kreskowych czy drukarki etykiet.

Oferowany przez nas system WMS to narzędzie wspomagające nadzorowanie procesów magazynowych od chwili przyjęcia produktu, przez cały czas jego przebywania w magazynie, aż do momentu wydania.

Dodatkowo przygotowaliśmy interaktywne gry z licznymi nagrodami.

Jako firma tworząca dedykowane oprogramowanie dla biznesu z chęcią odpowiemy na Państwa pytania i doradzimy w kwestii doboru oprogramowania czy sprzętu. Przyjdź i zapoznaj się z naszymi skrojonymi na miarę potrzeb i budżetu rozwiązaniami informatycznymi dla różnych branż.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska

Targi Taropak 2018 Targi Taropak 2018

Autor
Kuba Kwiatkowski
Kuba Kwiatkowski
CTO
Podziel się wpisem

© PDA IT Solutions - dedykowane aplikacje webowe oraz rozwiązania IT dla biznesu.


Wszelkie logotypy należą do ich właścicieli i są użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Przedstawiona oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 KC.

Ta strona używa technologii cookies w celu tworzenia statystyk oglądalności.

Administratorem danych w .