Kontakt

×
Zadzwoń: 509-537-915
lub zostaw kontakt do siebie.

PDA IT Solutions

Doświadczenie

Nasza firma w branży funkcjonuje już ponad 10 lat nie ustannie się rozwijając.

Znajomość biznesu

Ze względu na nasze doświadczenie mamy dużą wiedzę z rozmaitych branż i rozumiemy potrzeby klienta.

Profesjonalizm

Jesteśmy firmą godną zaufania. Zawsze wiemy co należy zrobić aby Twój projekt był poprowadzony na najwyższym poziomie.

Innowacyjność

Nasza praca to zawsze najnowsze, ale też sprawdzone technologie, które są implementowane w naszych rozwiązaniach.

Jesteśmy producentem i dostawcą oprogramowania dla biznesu.

Dostarczanie innowacyjnych technologii informatycznych to nasza pasja.

Nasza historia

PDA IT Solutions to spółka z polskim kapitałem. Przez 10 lat funkcjonowaliśmy jako firma KwiatNet, w ramach, której wspieraliśmy klientów biznesowych rozwiązaniami informatycznymi, pomagającymi realizować założone strategie i osiągać ambitne cele.

Obecnie dynamicznie się rozwijamy - cały czas podejmujemy się kolejnych projektów, które z sukcesem realizujemy i wdrażamy dla swoich klientów. Naszymi klientami są zarówno duże, rozpoznawalne firmy, jak i mniejsze, ale dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa.

To właśnie ciągły rozwój naszej firmy oraz zdobyte doświadczenie i rzetelność w podejmowanych działaniach doprowadziła nas do wstąpienia do grupy PDA, gdzie na stałe połączyliśmy siły z naszym partnerem biznesowym oraz jednocześnie klientem - PDAserwis. W efekcie tej współpracy powstało PDA IT Solutions.

Nasza specjalizacja

Obecnie specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania webowego - tworzonego od podstaw na zlecenie i według potrzeb naszych klientów. Według nas to system powinien dostosować się do biznesu, a nie biznes do używanego oprogramowania. Nasze systemy webowe obsługiwane są przez przeglądarkę internetową z dowolnego komputera czy telefonu.

Dodatkowymi możliwościami są rozbudowane opcje integracji aplikacji webowych z urządzeniami oraz zewnętrznymi aplikacjami - zarówno podłączonymi do komputerów klasy PC, jak i z urządzeniami mobilnymi (telefony, tablety, terminale danych, skanery i czytniki kodów kreskowych).

Poznaj nasze inne spółki

PDAserwis autoryzowanym dystrybutorem czołowych producentów urządzeń mobilnych AutoID. Posiadamy bogatą ofertę urządzeń do odczytu kodów kreskowych, czy też tagów RFID pozwalającą zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Zarówno proste czytniki przewodowe oraz bezprzewodowe, jak i zaawansowane kolektory i terminale danych znajdą zastosowanie w każdym obszarze działalności przedsiębiorstwa.

Dowiedz się więcej
Dane rejestracyjne

PDA IT Solutions Sp. z o.o.
ul. Stryjeńskich 19/290
02-791 Warszawa
NIP 9512454559
REGON 369349580

Wpisany przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS

Kapitał zakładowy w wysokości 60 000 zł, opłacony w całości.

Nasze techonologie


Ta strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej.